BASKF

KÜRESEL HEDEFLERE KOŞ!

Vitruvian Yönetim Danışmanlık öncülüğünde Prof. Dr. Tayfun Carlı işbirliği ile 17 Kasım’da Botanik Park’ta gerçekleştirilecek 10K Garden Cross Run etkinliği topluma değer katmak için düzenlenecek.

Son zamanlarda bir çok etkinliğe ev sahipliği yapan Bursa’da yine çok önemli bir organizasyon gerçekleştirilecek. Vitruvian Yönetim Danışmanlık ve Vitruvian Ceo’su Melis Çuluk’un öncülüğünde Prof. Dr. Tayfun Carlı işbirliği ile 17 Kasım’da Botanik Park’ta 10K Garden Cross Run “Küresel Hedeflere Koş” etkinliği gerçekleştirilecek. 2 dalda gerçekleşecek koşu 08.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (17 Hedef) ve Sürdürülebilir Kalkınma Gündemi’ne önem vermek için gerçekleştirilecek organizasyon basın toplantısı da dün gerçekleştirildi. Marka Rezidans’taki Vitruvian Danışmanlık Ofisi’nde düzenlenen toplantıya Vitruvian Ceo’su Melis Çuluk ve Prof. Dr. Tayfun Carlı’nın yanı sıra çok sayıda konuk katıldı.

 

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Vitruvian Danışmanlık Ofisi’nde gerçekleşen toplantıda ilk olarak söz alan Vitruvian Ceo’su Melis Çuluk, “10K Garden Cross Run/Küresel Hedeflere KOş etkinliğimiz bizim için çok önemli. Burada hem bireysel olarak 10 kilometre, hem de Bursa’mızdaki şirketler 4’lü takım halinde 10 kilometre yarışına katılabilecekler. Organizasyonumuzda önceliğimiz sürdürebilir bir dünya için farkındalık yaratmak. Ayrıca takım yarışlarında da şirketlerin çalışanları arasındaki bağı güçlendirmek” diye konuştu. Prof. Dr. Tayfun Carlı ise, “Dünyada bu tarz koşular çok fazla yapılıyor. Ancak Türkiye’de Sürdürebilir bir dünya hedefiyle ilk kez böyle bir etkinlik yapılacak” dedi. Vitruvian Ceo’u Melis Çuluk ve Prof. Dr. Tayfun Carlı sözlerini sponsorlara teşekkür ederek bitirdi.

Diğer Haberler