BASKF

YOLUN SONU SÜPER LİG

Örnek Et Steak House’da tanışma yemeği düzenleyen Büyükşehir Belediyespor Kadın Basketbol takımında hedef yeni sezonda şampiyon olarak Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne yükselmek olarak belirlendi.

1 yıllık ardından yeniden Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TBL)'de mücadele edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Basketbol takımı önceki gün yeni sezon açılışını düzenlenen yemekle yaptı. Mudanya yolu üzerinde bulunan Örnek Et Steak House’da düzenlenen yemeğe Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Basketbol Şube Sorumlusu Cemal Vardar, Voleybol Şube Sorumlusu Taha Aydın, Voleybol Koordinatörü Ersin Yılmaz, Voleybol-Basketbol İdari Menajeri Sabri Can, Basketbol Teknik Menajeri İsmail Doğrutekin, Baş Antrenör Gökhan Aşıcı, Yardımcı Antrenör İlker Kırbaş ve sporcular katıldı.

 

HEDEF YENİDEN ŞAMPİYONLUK

Keyifli geçen organizasyonda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık sporculara sakatlıksız ve başarılı bir sezon geçirmelerini diledi. Basketbol Şube Sorumlusu Cemal Vardar ise geçen sene başarılı bir sezon geçirerek yeniden Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’ne döndükleri için sporcuları tebrik etti. Vardar, “Geçen sezon önemli bir başarıya imza attık. Yeni katılan sporcuların da takıma büyük katkı sağlayacaklarını düşünüyorum. Teknik ekip ve sporcularımıza yönetim olarak güvenimiz tam. Bu sezon da şampiyon olarak Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne yükselmek istiyoruz” dedi.

Diğer Haberler