BASKF

YILDIRIM BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR

Yıldırım Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı İlhami Aydın, Bursa Hakimiyet'e yaptığı özel açıklamalarda, “Açıkçası lige iyi başlamamız bizim için sürpriz değil. Bizim hedefimiz daha üst seviyelerde mücadele etmek” dedi.

Süper Amatör Lig A Grubu'nda mücadele eden ve bu sezon lige fırtına gibi başlayıp oynadığı 5 maçın tamamını kazanan Yıldırım Belediyespor'da Başkan İlhami Aydın, lige iyi başlamalarının kendileri için tesadüf olmadığını söyledi. Başkan Aydın, “Futbol her zaman 3 ihtimalli bir oyundur ama biz bu sezon işimizi şansa bırakmadık. Futbolcular açısından da doğru tercihler yaptık. Güvendiğimiz bir teknik ekibimiz var. Futbolcularımızın hiç biri başka bir işle uğraşmıyor. Hepsi sadece futbola konsantre olmuş durumda. Gerçekten bu sezon güzel işleyen bir makine kurduk ve umuyorum ki ligin sonunda bu gayretlerimizin meyvelerini alacağız” şeklinde konuştu.

ÜST SEVİYELERİ İSTİYORUZ

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin kendilerine çok büyük desteklerde bulunduğunu da söyleyen Lacivert Turkuazlılar'ın Başkanı İlhami Aydın, “Belediye başkanımız çok büyük destekleri var. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum. 50 ilden büyük 750.000 nüfuslu bir ilçemiz var. Futbolcu kardeşlerimiz rakipleriyle mücadele ederken bu büyük nüfusu temsil ediyorlar. Bu da onlara ayrı bir güç getiriyor” dedi. Uzun vadede hedeflerinin kesinlikle profesyonel liglerde mücadele etmek olduğunun altını çizen Başkan Aydın, “Biz Süper Amatör Lig'de kalıcı değiliz. Bu takım daha üst seviyelerde mücadele etmeyi hak ediyor. Önce Bölgesel Amatör lig daha sonra profesyonel ligde mücadele etmek en büyük hedefimiz” diye konuştu.

Diğer Haberler