BASKF

U-14 YAŞ LİGİ’NDE YENİ SEZON FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

U-14 YAŞ ELİT VE KLASMAN LİGİ’NDE YENİ SEZON TAKVİMİ BELİRLENDİ. ELİT LİG’DE TOPLAM 31 TAKIM 4 GRUP’TA KLASMAN GRUBU’NDA İSE TOPLAM 56 TAKIM 7 GRUP’TA MÜCADELE EDECEK. MAÇLAR 12 AĞUSTOS’TA BAŞLAYACAK.

2017-2018 SEZONUNDA OYNANACAK OLAN U-14 ELİT LİG VE U-14 YAŞ KLASMAN LİGİ FİKSTÜRLERİNİN ÇEKİMİ ÖRDEKLİ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI. KURA ÇEKİMİNE TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU AMATÖR KURUL ÜYESİ VE BASKF ESKİ BAŞKANLARIMIZDAN CEMAL VARDAR, İL HAKEM KURULU BAŞKAN VEKİLİ ERAYDIN UYSAL, TFFHGD BURSA ŞUBESİ BAŞKANI MUHAMMET ÇAĞ, TÜFAD BURSA ŞUBESİ BAŞKANI SEDAT ÖZBAĞ, SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİ BAŞKANI ERCAN ÜTÜCÜ, KULÜP BAŞKANLARI, YÖNETİCİLER, ANTRENÖRLER VE SPORCULAR KATILDI.

“TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HER YAŞTA 5 TAKIM”

KURA ÇEKİMİNDE KONUŞAN BURSA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU BAŞKANIMIZ OSMAN KILIÇ, “ÇOK BAŞARILI BİR YILIN ARDINDAN YENİ BİR SEZONUN DAHA KURALARINI ÇEKİYORUZ. ÖNCELİKLE YENİ SEZONDA HER YAŞ GRUBUNDA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA 5 TAKIMLA KATILACAĞINI MÜJDELEMEK İSTİYORUM. GELİNEN NOKTADA EMEĞİ GEÇEN HERKESİ KUTLUYORUM VE BÜTÜN TAKIMLARINIZA FİKSTÜRÜN HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM” DEDİ.

“BAŞARI SİZLERİN ÇABASI VE EMEĞİ İLE GELİYOR”

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU AMATÖR KURUL ÜYESİ VE BASKF ESKİ BAŞKANLARIMIZDAN CEMAL VARDAR İSE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA 5 TAKIMLA KATILMANIN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU İFADE EDİP, “BİZ ANKARA’DA SİZLERİ DESTEKLEMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. ANCAK BURADA SİZLERİN ÇABASI VE ELDE ETTİĞİNİZ BAŞARILAR ÇOK ÖNEMLİ. BU BAŞARIYA KATKISI OLAN HERKESİ KUTLUYORUM VE YENİ SEZONDA BÜTÜN TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM” İFADELERİNİ KULLANDI.

U-14 YAŞ ELİT LİG FİKSTÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

U-14 YAŞ KLASMAN FİKSTÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Diğer Duyurular