BASKF

ZAFERSPOR'DA HÜRSOY DÖNEMİ

Kırmızı Beyazlılar'da Kasım Gündüz'den boşalan teknik direktörlük koltuğuna Hüseyin Hürsoy getirildi. İddialı konuşan Hürsoy, öncelikli hedeflerinin iyi bir takım yaratmak olduğunu, daha sonrasında şampiyonluk olmak istediklerini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup'ta mücadele eden Zaferspor'da üst üste alınan başarısız sonuçların ardından teknik direktörlük görevine Hüseyin Hürsoy getirildi. Kırmızı Beyazlıların kendi tesislerinde düzenlenen ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı törende konuşan Başkan Şaban Sönmez, “Takımımız gerçek performansını henüz sergileyemedi ancak ben oyuncu kardeşlerime güveniyorum. Yeni teknik direktörümüzle birlikte mutlaka çıkışa geçeceğiz. Hüseyin hoca'nın bizi başarıya götüreceğine yürekten inanıyorum, her iki taraf için de hayırlısı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

HER MAÇIMIZ FİNAL

Zaferspor'un yeni teknik patronu Hüseyin Gürsoy ise futbolcuların da bulunduğu törende açıklamalarda bulundu. Bundan sonra her maçlarının final olduğunu belirten ve hedeflerinin şampiyonluk olduğu söyleyen tecrübeli teknik adam, “ Hem benim hem de Zaferspor için yeni bir sayfa açtık. Futbolda dün yoktur bugün vardır. İlk 2 maçı kaybetmemiz problem değil. Bundan sonra her maçımız final niteliğinde olacak. Gördüğü kadarıyla genç bir takımız ama benim için her oyuncu eşit. İnşallah sezon sonunda Zaferspor'u hak ettiği yer olan şampiyonluğa ulaştıracağız” dedi.

Diğer Haberler