BASKF

ÜTÜCÜ GÜVEN TAZELEDİ

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Bursa Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu'nu Ördekli Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen şeçimde Başkan Ercan Ütücü yeniden göreve seçildi.

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Bursa Şubesi 8. Olağan Genel Kurulu önceki gün gerçekleştirildi. Ördekli Kültür Merkezi'nde yapılan Olağan Genel Kurulda  Ercan Ütücü tek liste ile girerek Başkanlığı kazandı. Seçime Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanımız Osman Başkanı Osman Kılıç, BASKF Genel Sekreterimiz Kenan Uyarlık ,Futbol İl Temsilcisi Mustafa Beşen, TFFHDG Başkanı Muhammed Çağ, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmail Zeybek,  İl Hakem Kurul Üyesi Davut Aydın ,TÜFAD Temsilcisi Bülent Merey, ve Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Onursal Başkanı Mehmet Metin Altay ve Türkiye Futbol Saha Komiserleri üyeleri ile katıldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Seçim öncesi açılış konuşması yapan Başkan Ercan Ütücü” Onursal Başkanım Mehmet Metin Altay’dan Aldığın bu kutsal görevi laiki ile yapmaya çalışıyoruz,Kongremizde bizlerin her zaman yanında olan Başta BASKF Başkanım Osman Kılıç’a, Futbol İl Temsilcim Mustafa Beşen’e, FFHGD Başkanı Muhammed Çağ’a, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmail Zeybek’e Yönetim Kurulu Üyesi Davut Aydın’a, TÜFAD Yönetimine ve Temsilcisi olarak buraya gelen Bülent Merey’e, BASKF Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Uyarlık’a Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Onursal Başkanımız Metin Altay Abimize çok teşekkür ediyorum ” dedi.

İSTE YENİ YÖNETİM

1-Ercan Ütücü

2-Kazım Akçay

3-Levent Vatansever

4-Dursun Aşkın

5-İbrahim Aydın

6-Adem Aşkın

7-Necip Çiftçi

YEDEK YÖNETİM KURULU

Hüseyin Albardak
Ercan Okumuş
Halit Arslan
Cemal Çalışkan
İlhan Şen
Kenan Palut
Naci Yamaner
DENETLEME KURULU ASİL

Mehmet Efe
Sezgin Vatansever
Sedat Varol
DENETLEME KURULU YEDEK

1-Aysun Bahar

2- Oğuz Yıldız

3-Aziz Cıbır

DİSİPLİN KURULU ASİL

1-Metin Gürbüzel

2-Recep Canlı

3-Mehmet Aydın

DİSİPLİN KURULU YEDEK

1-İlkay Vurmaz

2-Rahim Serez

3-Sadettin Kurmuş

 

GENEL MERKEZ DELEGE

1-Ercan Ütücü

2-Kazım Akçay

3-Dursun Aşkın

 

GENEL MERKEZ TABİİ DELEGE

Metin Altay
İsmail Yavlı

Diğer Haberler