BASKF

GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Yeni sezonda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin yanı sıra 7Days Eurocup'ta da mücadele edecek olan Bursa temsilci, yeni sezonu müthiş bir şölenle açtı. TOFAŞ, Basketbol gösteri grubu Harlem Wizards'ın da müthiş bir gösteri yaptığı gecede taraftarıyla buluştu.

“Basketbol kenti Bursa” sloganıyla bu sezon yeni başarılar hedefleyen Tofaş Basketbol Takımı, Nilüfer TOFAŞ Salonu'nda düzenlenen sezon açılışı etkinliğinde taraftarıyla bir araya geldi. Gecede ilk olarak yeni sezon A Takım kadrosu tanıtılırken , oyuncular parkeye yeni sezon formalarıyla çıktı. Ardından TOFAŞ Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda TOFAŞ CEO'su Cengiz Eroldu sahneye çıkarak yaptığı konuşmada kulüp olarak geçen yıl başarılı bir sezon geçirdiklerini vurgularken şu ifadeleri kullandı; “Sportif başarımız, organizasyonumuz ve itibarımızla bu yıl Avrupa'da mücadele edecek takımlar arasına girdik. Sezon başlangıcında çok heyecanlı ve istekliyiz. Bu sezon yeni başarılara imza atmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

 

HARLEM WİZARDS RENK KATTI

Konuşmanın ardından sezon açılışı gösterisinde sahne alan FIAT Girls gösteri ekibi yaptığı danslarla geceye renk katarken, Harlem Wizards'ın altyapı oyuncularının da içinde olduğu City Legendz takımıyla yaptığı gösteri maçı açılışa damgasını vurdu. Basketbol severlerin unutulmaz anlar yaşadığı gecede TOFAŞ'ın efsanevi oyuncularından 'Kulüp elçisi' Davis Rivers'da 'Yeni Nesil Tofaş' öğrencileriyle parkeye adım attı. Duygusal bir konuşma yapan basketbolun efsane isimlerinden David Rivers için özel olarak hazırlanan video salonda alkış yağmurlarına tutuldu. Nefes kesen gösterilere imza atan basketbol eğlence ekibi Harlem Wizards, gecenin sonunda salondaki tüm minikleri sahaya davet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberler