BASKF

FETHİYE'DEN GÖRKEMLİ GECE

Kültürpark’taki Dörtler Restaurant’ta gerçekleşen geceye Kırmızı Beyazlıların Başkanı Şenol Tosun’un yanı sıra Bursaspor’un kaptanı Pablo Martin Batalla ile eski yöneticiler Erkan Kamat ve Ahmet Bozdemir de katıldı.

1. Amatör Küme 2. Grup’ta şampiyon olarak geçen sezon düştüğü Süper Amatör Küme’ye dönmek isteyen Fethiye İdman Yurdu dün gece geleneksel destek gecesi düzenledi. Kültürpark’taki Dörtler Restaurant’ta gerçekleşen geceye Kırmızı Beyazlıların Başkanı Şenol Tosun ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Bursaspor’un kaptanı Pablo Martin Batalla, eski yöneticiler Erkan Kamat, Ahmet Bozdemir, Bursa Kuyumcular oda başkanı İsa Altıkardeş ile Bursa’nın amatör spor kulüplerinde başkanlık, yöneticilik ve antrenörlük yapan bir çok isim katıldı.

 

ORGANİZASYONLAR SÜRECEK

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen organizasyonda Fethiye İdman Yurdu ve Bursaspor’un formaları gibi bir çok manevi değeri olan eşya açık arttırmayla satışa çıktı. En yüksek rakamda bağışı ise geceye katılan Timsah’ın kaptanı Pablo Martin Batalla’nın imzaladığı formasını 16 bin TL’ye alan Ahmet Bozdemir gerçekleştirdi. Organizasyon sonunda katılan herkese teşekkür eden Fethiye İdman Yurdu Başkanı Şenol Tosun, “Çok güzel bir gece geçirdik. Katılan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah her sene böyle organizasyonlarda yeniden buluşuruz” dedi.

Diğer Haberler