BASKF

ÇAĞLAYAN'DAN AMATÖRLERE DESTEK

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 1. Amatör Küme'de mücadele eden 7 Orhangazi temsilcisine düzenlenen törenle malzeme yardımında bulunurken, Orhangazi'de oynanan maçlar öncesi hem takımlara hem de hakemlere çiçek verdi.

Orhangazi Belediyesi, 7 Ekim tarihinde başlayan 1. Amatör Küme'de mücadele eden Orhangazi Gençlerbirliği, Orhangazi Futbol Kulübü, Orhangazi Belediyespor, Sölöz Gençlerbirliği, Yeniköy Gençlerbirliği, Hürspor ve Kerametspor takımlarına malzeme yardımı gerçekleştirdi. Malzemelerin teslimi ile ilgili tören Orhangazi Göl Spor Tesisleri'nde düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mesut Köse, Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, Kulüp Başkanları ve antrenörler katıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, "Amatör futbolun her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Amatör liglerde yöneticilik yapmak son derece zor. Biz de bu zorluğu bir nebze olsun kolaya dönüştürmek için elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz" dedi. Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, kulüp başkanlarına malzemelerini teslim etti.

 

TAKIMLARA ÇİÇEK VERDİ

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ayrıca Orhangazi Göl Spor Tesisleri'nde oynanan Yeniköy Gençlerbirliği-1922 Mütarekespor maçı öncesinde maçın hakemleri ve rakip takım 1922 Mütarekespor takım kaptanına çiçek takdim etti. Çağlayan, "Amatör liglerde mücadele eden tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar diliyorum. Bu maçlarda görev hakemlerimize de hakem şansı diliyorum. İnşallah tüm Bursa takımları için sakatlıksız ve başarılı bir sezon geçer" dedi. Başkan Çağlayan son olarak Yeniköy Gençlerbirliği’nin U-13 takımı oyuncuları ile de sohbet ederek amatörlere yaptığı ziyaretleri tamamladı.

 

resimler için tıklayınız...

Diğer Haberler