BASKF

BU TAKIM DÜZELECEK

Yeşil Bursa'da kötü gidişata son vermek adına dün kurban kesildi. Başkan Cem Öztürk, “Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu haftaki Erciyes maçı çok önemli. Düşme potasında olmak bize yakışmıyor” dedi.

TFF 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Yeşil Bursa'da, haftalardır devam eden kötü gidişata son vermek dileğiyle kurban kesildi. Minareli Çavuş Tesislerin'de düzenlenen etkinlikte Yeşil Bursa Başkanı Cem Öztürk, Yöneticilerden Murat Arslan, İhsan Arslan, Teknik direktör Beyhan Çalışkan ve oyuncular da tam kadro hazır bulundu. İmam eşliğinde gerçekleşen kurban kesiminin ardından futbolcular ve teknik ekip sezon içerisinde sakatlıklardan ve şanssızlıklardan korunmak adına dua edip, kesilen kurbanın kanını alınlarına sürdüler.

 

ERCİYES KIRILMA MAÇI

Organizasyon sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yeşil Bursa Başkanı Cem Öztürk, Kurban kesiminin her sene düzenli olarak yaptıkları bir etkinlik olduğunu ve bunun takıma olumlu şekilde yansıyacağına inandığı söyledi. Başkan Öztürk, “Maalesef iyi gitmeyen bir durumumuz var. Bu tabloyu düzeltmek için biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Pazar günü oynayacağımız Kayseri Erciyesspor maçıyla birlikte galibiyetlere başlayıp düşme hattından kurtulacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler