BASKF

BAĞLARBAŞISPOR STARTI VERDİ

Turuncu Beyazlıların önceki gün gerçekleştirdiği sezon açılışana Başkan Savaş Albayrak ve As Başkan Salih Gümüşsoy’un yanı sıra BASKF Başkanımız Osman Kılıç, Büyükşehir Belediyespor Başkanvekili İlhan Satık ile teknik heyet ve sporcular katıldı.

Süper Amatör Küme ekiplerinden Bağlarbaşıspor’un yeni sezon çalışmaları önceki gün start aldı. Turuncu Beyazlıların kendi tesislerinde gerçekleştirdiği sezon açılışına Başkan Bünyamin Savaş Albayrak 2. Başkan Tekin Bulut ve As Başkan Salih Gümüşsoy ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra BASKF Başkanımız Osman Kılıç, Genel Sekreterimiz Kenan Uyarlık, eski başkanlarımızdan ve  ASKF Yönetim Kurulu üyesi Cemal Vardar, Büyükşehir Belediyespor Başkanvekili İlhan Satık, Futbol İl temsilcisi Mustafa Beşen ile teknik heyet ve sporcular katıldı.

 

TEK HEDEF BAŞARI

Düzenlenen organizasyonda barbekü partisi verilirken, yemekten sonra konuşan Bağlarbaşıspor 2. Başkanı Tekin Bulut, “Geçtiğimiz sezon gerçekten hem genç takımlarda hem de A takımda çok başarılı olduk. A takım ile 1. Amatör Küme 4. Grup’ta şampiyon olarak Süper Amatör Küme’ye yükseldik. Genel kadromuzu koruyarak 1-2 takviye yaptık. Zaten genç ve dinamik bir takıma sahibiz. İnşallah önümüzdeki sezon Süper Amatör Küme’de play-off’u ve tüm alt yaş liglerinde Türkiye Şampiyonası'na katılmayı hedefliyoruz” dedi.

Diğer Haberler